Ma 40 lat i jest w sile wieku. Niezastąpiony przyjaciel podczas trudnych wypraw. Daje Ci poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach, kiedy myślisz „nie dam rady. Jest naprawdę źle”. Daje Ci oparcie, kiedy myślisz, że to koniec Twojej drogi. Miękka w dotyku skóra. Siła i solidność. Niezawodność

Soul wears Timberland

,Jest ikoną. Symbolem trwałości i jakości. Działa na wyobraźnię ludzi w sposób równie sugestywny jak puszka Coca – Coli, markowe Porshe, sprzęt Apple, mała czarna Coco Chanel. Tylko, że jest z całkowicie innej bajki.

Jedni nienawidzą kultowego koloru, który za JEGO sprawą stał się na rynku niezwykle popularny. Inni twierdzą, że ma w sobie to „coś”. Mają je w swoich szafach wielkie persony świata mody, jak i ludzie, którzy zawdzięczają mu życie, pasjonaci terenowych wypraw i mieszkańcy miast.

Kim jest? A właściwie czym jest? To Timberland. Yellow boot – początkowo obuwie dla zwykłego robotnika, teraz  z dumą noszone przez nowoczesnego, miejskiego trendsettera, miłośnika podróży lub po prostu wielbiciela marki. Musztardówki Timberland – bo tak są nazywane ze względu na swój kolor, królują na ulicach !

Timberland współcześnie to także producent obuwia, odzieży i akcesoriów, będących remedium na niepogodę i złe warunki atmosferyczne. Każdego roku w kolekcjach marki pojawiają się solidne i wodoodporne produkty, które chronią przed zimnem, wiatrem i mrozem. I pełnią tę funkcję niezawodnie.

Timberland to przede wszystkim pochwała prostoty formy i rzetelności wykonania, użyteczności i jakości, która nie poddaje się upływowi lat. Każda para butów może służyć swojemu właścicielowi wiele lat, chyba że on sam zdecyduje inaczej.

0 Komentarze