Sneakersy rodem z lat 90. podbiły ulice już kilka sezonów temu i wciąż są prawdziwym modowym hitem. Ugly shoes, buty taty – to trend, który z początku dla wielu był zaskoczeniem. Dziś jednak nikt nie uważa już masywnych kicksów o niestandardowych kształtach za brzydkie. Wręcz przeciwnie! Daddy sneakers są nieodłącznym elementem stylizacji nie tylko fanów ulicznego looku, ale także fashionistów. W swoich kolekcjach mają je już nie tylko marki streetwearowe, ale także premium. Wśród nich – Timberland. Poznaj dad shoes tego brandu: model Timberland Delphiville. Brzydkie buty z piękną historią.

Mądry projekt, świadomy wybór

Oryginalny look to ich niewątpliwy atut, ale ważniejsza od modnego wyglądu butów Timberland Delphiville jest myśl, która stoi za ich projektem. Amerykańska marka sygnowana drzewkiem od lat  słynie z tego, że nie unika odpowiedzialności za swoją produkcję. Jej tegoroczne dad shoes są tego najlepszym przykładem. Delphiville stworzono z troską o naszą planetę – w sposób świadczący o wysokiej świadomości ekologicznej marki. Cholewka sneakersów powstała ze skóry naturalnej pochodzącej z garbarni klasy LWG Silver. Zakłady, którym przyznano to odznaczenie, należą do Leather Working Group: grupy producentów działających w sposób przyjazny dla środowiska i swoich pracowników. Skórzaną cholewkę stworzono w dodatku z użyciem autorskiej technologii ReBOTL. Opiera się ona na wykorzystaniu plastikowych butelek pochodzących z recyklingu do produkcji lekkiego i przewiewnego tworzywa. W każdej parze butów oznaczonej symbolem ReBOTL znajduje się od 6 do 10 takich butelek. W ten sposób brand nadaje im drugie życie. A Ty możesz zyskać obuwie, które pokochasz już od pierwszego założenia.

Komfort, który podbije Twój świat

Tworząc Timberland Delphiville, dizajnerzy marki postawili sobie za cel zaprojektować buty o nieprzeciętnym komforcie. Przyświecała im myśl o silnej kobiecie: takiej, która nie boi się działania i każdego dnia zmienia świat. W tym celu potrzebuje obuwia, które ułatwi jej to zadanie. Takiego, którego nawet nie poczuje na nogach – bo będzie wyjątkowo lekkie, wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Takie podejście nie oznacza jednak nudy. Sneakersy Timberland Delphiville już z daleka przyciągają uwagę swoim nietypowym dizajnem. Cechują je innowacyjna bryła, ciekawe kolory i oryginalne połączenia faktur na cholewce. Bo dziewczyna, która nosi dad shoes od Timberland, lubi wyglądać oryginalnie, a stylem podkreśla swoje podejście do życia: odważne i nieszablonowe. Na ambasadorki modelu amerykańska marka wybrała takie właśnie kobiety – silne oraz nietuzinkowe. Działaczki lokalnych społeczności zaangażowane w to, co dzieje się wokół nich. Czujesz, że masz z nimi coś wspólnego? A może po prostu lubisz oryginalne projekty i stawiasz na ciekawy look? Wybierz dad shoes w wydaniu premium. Timberland Delphiville to buty, które zrewolucjonizują Twoją szafę.

0 Komentarze