Marka Fila coraz aktywniej podkreśla swój powrót do branży streetwearowej. W ofercie brandu, który zdobył olbrzymią popularność w latach 90, pojawia się wiele ciekawych projektów stworzonych dla fanów sportowych outfitów w miejskim stylu.

Fila Trail-R20

Model inspirowany klasycznymi biegowymi trendami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących projekty w stylu daddy shoes cechujące się wielowarstwową cholewkę zestawioną z masywną podeszwą. Projektanci zdecydowali się na połączenie materiału tekstylnego z syntetycznymi panelami, aby użytkownicy mogli cieszyć się wszystkimi właściwościami charakterystycznymi dla obuwia sportowego – przewiewnością, odpowiednią elastycznością oraz wytrzymałością na uszkodzenia i obciążenia. Dopasowanie butów do stopy ułatwia nowatorski system wiązania, który zdecydowanie wyróżnia Fila Trail R-20 na tle innych sneakersów. Podeszwa to połączenie elastycznego materiału z wyprofilowanym bieżnikiem zapewniającym przyczepność do podłoża. Buty Fila Trail-R20 można kupić w kilku wersjach kolorystycznych.

Fila Distruptor „Coral Blush”

Distruptor to flagowy model w portfolio marki Fila. Charakterystyczne sneakersy idealnie wpisały się w gorący w ostatnich sezonach trend daddy shoes. Kolorystyka „Coral Blush” została zaprojektowana z myślą o przedstawicielkach płci pięknej uwielbiających obuwie w odcieniach różu, który w tym przypadku dla osiągnięcia optymalnego balansu połączono z detalami w kolorze białym.

0 Komentarze