W świecie sieciówek i byle-jakości porządna, rodzinna marka z długoletnią historią zdecydowanie się wyróżnia.2 Jednak tradycja tworzenia butów i stawianie na jakość produktu to nie jedyne atuty firmy Baldowski. Dobre wartości, wysokogatunkowe materiały i przemyślane, dopracowane projekty powstające we współpracy z najlepszymi twórcami to cechy dziś właściwie nieobecne na masowym rynku obuwniczym. A jakie są tego efekty?

Lata doświadczeń w tworzeniu od wnętrza

Pięćdziesięcioletnie doświadczenie na rynku obuwniczym procentuje przede wszystkim znajomością branży i coraz lepszymi projektami. Rodzimy brand z siedzibą w Częstochowie przyznaje, że tworzenie nowych modeli zawsze rozpoczyna się od wnętrza, które ma zapewniać maksymalny komfort osobie, która będzie je nosić. Dopiero kolejnym krokiem jest ubranie buta w zachwycającą formę. W tym pomagają specjalistom z firmy Baldowski projektanci. Wyjątkową kolekcję zaprojektował dla marki Maciej Zień. Buty z tej linii odniosły ogromny sukces. Podobnie jak te, które powstały niedawno we współpracy z Dominiką Nowak – laureatką wielu prestiżowych nagród modowych.

Za co kobiety kochają markę Baldowski

Innowacyjny design, któ3ry sprawia, że buty mocno wyróżniają się na tle innych, jest jednym z głównych powodów, dla których warto kupić ich modele. Jednak ich największą zaletą jest wygoda, która stała się fundamentalnym celem marki. Nawet jeśli wybieramy dziesięciocentymetrowe szpilki, możemy być pewne, że przetańczymy w nich całą noc. W ofercie panuje różnorodność. Poza klasycznymi szpilkami znajdziemy tam oryginalne czółenka, mokasyny czy botki. Wszystkie charakteryzują się nieprzeciętną elegancją i świetną jakością. Do ich wykonania wykorzystuje się skóry naturalne, które wyścielają zarówno zewnętrzną cholewkę, jak i wnętrze buta. Dzięki temu nasza skóra oddycha, a buty są bardziej wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Baldowski to jakość i piękno poparte wieloletnim doświadczeniem i pasją do tworzenia butów z klasą. Modele tej marki wspaniale uzupełniają kobiecy styl i sprawiają, że czujemy się pewniejsze siebie w wygodnych, eleganckich butach.

 

Obuwie Baldowski dostępne między innymi w galeriamarek.pl, symbiosis.pl i baldowski.pl

 

[su_slider source=”media: 132,131,130,128,129,127,125,126,124″ width=”800″ height=”800″]

0 Komentarze